Lots A Loot 5 Reel

4.2 /5
100% Tot €151 + 100 Free Spins Spelen!

Lots A Loot 5 Reel Features

  • Wilds
  • Jackpot

Lots A Loot 5 Reel Info

  • Game Type: Online Gokkast
  • Software: Microgaming
  • Winlijnen : 25
  • Rollen : 5
  • Inzet : Min €0,01 - Max €5
  • RTP : 89,95%
  • Lanceerdatum : 30-10-2013

Bij het online casino kom je verschillende online gokkasten tegen van meerdere ontwikkelaars. Eén van de ontwikkelaars die je tegen kunt komen is Microgaming. Deze ontwikkelaar heeft al veel online gokkasten op de markt gebracht en één daarvan is de Lots A Loot 5 Reel gokkast. Dit spel is erg interessant om te spelen en dat komt ook door de mooie winsten die je kunt behalen. Als je een gokje gaat wagen op de Lots A Loot 5 Reel gokkast kom je een mooi gekleurd speelveld tegen. Door de vrolijke kleuren die gebruikt zijn fleur je helemaal op. Het speelveld heeft gekleurde winlijnen en ook de symbolen op de rollen zien er prachtig uit. De spanning zal bij dit spel ook al snel hoog oplopen want met de symbolen op de rollen maak je kans op prachtige winsten. Elke draai aan de rollen is meer dan de moeite waard want bij elke draai maak je kans op winst. Wie weet heb je bij de eerste draai al een winst te pakken. Bij dit spel wil je niets liever dan de rollen zo snel mogelijk laten draaien. Zeker wanneer je je eerste winst te pakken hebt wil je niets liever dan nog een winst behalen.

Heb je de Lots A Loot 5 Reel gokkast geladen? Reken er dan maar op dat je een prachtig speelveld te zien krijgt. Op de rollen van dit spel kun je alleen maar kleurrijke symbolen draaien die jouw dag helemaal goed maken. Je kunt kaartsymbolen draaien in de kleuren oranje, groen, paars, geel en blauw. Dat is uiteraard nog lang niet alles want ook kun je een groen klavertje vier draaien, een BAR symbool met de kleuren van de regenboog, een grote 7 met de kleuren van de regenboog en een gouden pot met heel veel gouden munten. Alle symbolen kunnen winsten opleveren en dat maakt het al snel interessant. Probeer altijd zoveel mogelijk winsten te behalen want dat levert veel spanning op. Als je de Lots A Loot 5 Reel gokkast gaat spelen zal je niet alleen kunnen genieten van mooie grafische elementen want ook is dit spel grafisch gezien dik in orde. De geluidstechnische kant van de Lots A Loot 5 Reel gokkast zorgt voor nog meer spanning tijdens het spelen. Wij vinden de Lots A Loot 5 Reel gokkast echt te gek. Daarom vertellen wij je er graag wat meer over in onze review!

Hoe speel je Lots A Loot 5 Reel?

Dat je zo snel mogelijk wilt beginnen met spelen begrijpen wij maar al te goed en daarom vertellen wij jou graag hoe het spel precies werkt. Het spel is niet moeilijk om te spelen want de spelregels zijn erg eenvoudig. Daarnaast heeft de Lots A Loot 5 Reel gokkast maar een minimaal aantal knoppen. Voor jou als speler is dat een groot voordeel want zo kun je op een zeer eenvoudige manier een gokje wagen. De Lots A Loot 5 Reel gokkast is door ontwikkelaar Microgaming erg overzichtelijk gehouden. Alle knoppen staan op een overzichtelijke manier opgesteld onderaan het speelveld en ook weet je al snel hoe de spelregels precies in elkaar zitten. Een goede voorbereiding laat jou zien hoe het spel precies gespeeld moet worden. Je hebt de Lots A Loot 5 Reel gokkast al snel onder de knie. Zelfs beginnende spelers kunnen de Lots A Loot 5 Reel gokkast gaan spelen want hij is alles behalve moeilijk!

Zodra het spel geladen is kun je al snel beginnen met spelen. De spelregels heb je al snel onder de knie dus daar zal het niet aan liggen. Als je de Lots A Loot 5 Reel gokkast geladen hebt krijg je het speelveld te zien. Het speelveld bestaat uit 5 rollen en onderaan de rollen zie je alle knoppen die toe zijn gevoegd. Microgaming heeft er bewust voor gekozen om de knoppen onderaan de rollen toe te voegen. Hierdoor blijft het spel overzichtelijk en dat is voor jou als speler een groot voordeel. Je kunt de rollen eenvoudig en snel laten draaien. Voordat je dit doet is het belangrijk dat je zelf een inzet plaatst. De Lots A Loot 5 Reel gokkast kan gespeeld worden met een inzet naar keuze. Je kunt de inzet instellen met slechts één druk op de knop. Met hoeveel winlijnen je gaat spelen kun je ook geheel zelf bepalen. Het aantal winlijnen kun je instellen met de ‘SELECT LINES’ knop. Hoe meer winlijnen je inzet, hoe meer kans op winst. Wij raden je dan ook altijd aan om alle winlijnen in te zetten. Als je de Lots A Loot 5 Reel gokkast gaat spelen zal je ook heel eenvoudig de rollen kunnen draaien. Heb je de inzet bepaald en het aantal winlijnen ingesteld? Klik dan op de ‘SPIN’ knop. De rollen gaan dan razendsnel draaien en dat kan een mooie winst opleveren.

Als je eenmaal door hebt hoe de knoppen werken kun je je gaan focussen op het behalen van winsten. De Lots A Loot 5 Reel gokkast kan voor mooie uitbetalingen zorgen. Het is voor jou als speler dan ook belangrijk om te weten hoe je precies een winst kunt behalen. Zodra je de rollen van de Lots A Loot 5 Reel gokkast laat draaien is het jouw doel om combinaties te vormen. Een combinatie mag alleen soortgelijke symbolen laten zien. Dit moeten er minimaal 3 zijn. Het is hierbij belangrijk dat de soortgelijke symbolen op aaneengesloten rollen gedraaid wordt. Ze moeten dus altijd volledig op elkaar aansluiten en mogen nooit onderbroken worden door een symbool van een andere soort. Als je de Lots A Loot 5 Reel gokkast gaat spelen is het belangrijk dat de combinaties één van de 25 winlijnen volgen. Dit moet altijd van links naar rechts. Voldoet de combinatie aan alle punten? Dan zal hij een winst opleveren. Welke winst je uitbetaald krijgt is afhankelijk van het aantal symbolen en het symboolsoort waaruit de combinatie bestaat. Neem gerust een kijkje in de prijzentabel zodat je weet welke winsten je kunt behalen.

Bonusfuncties

Tijdens het spelen van de Lots A Loot 5 Reel gokkast kun je genieten van extra functies. Deze zijn toegevoegd door ontwikkelaar Microgaming en zij maken het spel nog spannender. Met de extra functies kun je de kans op winst vergroten en ook kun je er mooie winsten mee behalen. Hieronder vind je de extra functies van de Lots A Loot 5 Reel gokkast terug.

• Wild symbool

Het Lots A Loot symbool is het Wild symbool. De Wild heeft een vervangende functie en dat kan voor jou als speler erg goed van pas komen. Je kunt het Wild symbool erg goed gebruiken wanneer je op de rollen een onderbroken combinatie draait. Waarom? Het Wild symbool kan het verkeerde symboolsoort vervangen. Hierdoor zal de onderbroken combinatie gecompleteerd worden en daardoor kun je alsnog een winst behalen. Het Wild symbool van de Lots A Loot 5 Reel gokkast is erg interessant en wil je echt niet missen.

• Jackpot

Wanneer je de rollen van de Lots A Loot 5 Reel gokkast laat draaien maak je ook kans op de jackpot. De jackpot blijft net zolang stijgen tot het moment dat hij valt. Het is een progressieve jackpot en dat betekend dat de waarde bepaald wordt door de inzetten die geplaatst worden door de spelers. Hoe meer inzetten er geplaatst worden, hoe hoger de waarde van de jackpot. Je wint de jackpot wanneer je 5 Lots A Loot symbolen draait op de 25ste winlijn. Heb jij de jackpot te pakken? Dan kun je rekenen op een mooi geldbedrag.

Conclusie Lots A Loot 5 Reel gokkast

Al vanaf het eerste moment zijn wij niet meer weg te slaan bij de Lots A Loot 5 Reel gokkast. Dit spel is ontzettend interessant en het kan duidelijk mooie winsten opleveren. De Lots A Loot 5 Reel gokkast brengt veel spanning met zich mee. Dat komt vooral door de mooie uitbetalingen en de verschillende extra functies. Wie weet lukt het jou om de jackpot te pakken wanneer je de Lots A Loot 5 Reel gokkast gaat spelen. Zoek hem maar snel op want ook jij kunt mooie winsten behalen!

Turbo Casino Banner